• Новак
Галакси ЈАЗИЧЕ S5E Безжична Тастатура Случај,LiuShan Монтажни Безжична Тастатура Стои СТП Кожа Покритие за 10.5 Samsung Galaxy TAB S5E T720 T725 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР,Виолетова

Галакси ЈАЗИЧЕ S5E Безжична Тастатура Случај,LiuShan Монтажни Безжична Тастатура Стои СТП Кожа Покритие за 10.5

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Реалниот "тешко" лаптоп стил тастатура со висок крајот АБС материјал.Не се евтини силикони тастатурата, како и другите случаи во пазарот.Спецификации : 1.Време во мирување : 20days apptox.Виткање покрие преобразува случај да се застане со две агли : совршен секогаш кога ќе напишете некоја e-mail или да се види на филм.Работната далечина : 10 метри Пакет се вклучени : 1* Монтажни Безжична Безжична Тастатура(Таблет не се вклучуваат) 1* USB Полнење Кабел 1* Упатство за Корисникот.Не се евтини силикони тастатурата, како и другите случаи во пазарот.Текст : Mico USB полнење 5v.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката