• Новак
D&D PowerDrive 532419271 Husqvarna Kevlar Замена Појас, 88 Должина, 0.5 Ширина

D&D PowerDrive 532419271 Husqvarna Kevlar Замена Појас, 88 Должина, 0.5 Ширина

DEN 409.20
Производот е достапен

Достапност

Појас 4 LK 1/2 x 88in ОК (AK86).Материјал тип : aramid.Произведени од страна на D&D Power Drive.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката