• Новак
LUANAYUN-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ ЈУ-NT 50pcs/многу Плоштадот Ореви 304 од не ' Рѓосувачки Челик А2-70 М8 Плоштадот Орев NT-YU

LUANAYUN-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ ЈУ-NT 50pcs/многу Плоштадот Ореви 304 од не ' Рѓосувачки Челик А2-70 М8 Плоштадот Орев

DEN 1012.80
Производот е достапен

Достапност

Број На Модел : М8. Тип : Плоштадот Ореви.Материјали : Дрво.Единица Тип : многу (50 парчиња/многу).Пакет Тежина : 0.140 kg (0.31 lb.) Пакет Големина : 15cm x 10cm x 5cm (5.91 во x 3.94 во x 1.97 во).Резерви : Woodworking Unit Тип : многу (50 парчиња/многу)Пакет Тежина : 0.140 kg (0.31 lb.)Пакет Големина : 15cm x 10cm x 5cm (5.91 во x 3.94 во x 1.97 во).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката