• Новак
BERON Долго Виножито Перика 27 Долга Брановидна Cosplay Перика Шарени Костим Перики за Жените Девојки Перики Капа Вклучени

BERON Долго Виножито Перика 27 Долга Брановидна Cosplay Перика Шарени Костим Перики за Жените Девојки Перики Капа

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Swish на перика нежно во вода до перика е заситен и да се впие за околу 15 мин. 2 Тај вашата коса да биде пунџа.Не четка перика кога станува влажно. 4 Стави перика на главата и да се повлече прилагодливи ремени да се приспособат на вашиот шеф.Ако кадрава перика, ве молиме чешел главата дел само, тоа ќе биде подобро да се користи прст да чешел кадрава дел.Сосема Нов,100% висок квалитет на оригиналната Јапонска Kanekalon влакна материјал перика, боја изгледа како слики, кои ќе ви донесе повеќе доверба.Совет 3 бришење на вода и користете чиста кул вода да се измијат со перика неколку пати.Тоа може да се користи за cosplay костимот партија, вечера, мода, или само за забава, повеќе интересен начин на чекање за вас да се истражуваат.Тоа е добро за Cosplay, Секојдневно Носење, ноќта на Вештерките или Божиќ ден. 3 Водат на перика капа на главата и да им помогнам на сите на вашата коса во ззп и се врзуваат капа.4 Стави перика на главата и да се повлече прилагодливи ремени да се приспособат на вашиот шеф.Ние не препорачуваме ќе се мијат твоето перика премногу често.На перика сте примиле е основниот стил, но може да се стајлинг за вашиот треба!. 1 Четка свој коса да биде мазна.Се шири перика на сува крпа и оставете го во вентилирани област да се исуши преку ноќ.5 Тока до ремени и четка перика повторно.Исто така, оваа перика е исто така добар подарок за вашите пријатели или семејството.Совет 4 Нежно ставете вода надвор од перика.Совет 2 Додадете малку шампон во студена вода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката