• Новак
AC Адаптер за NORDICTRACK GRT500 GX 5.0 ПРО GX2.0 GX4.0 PT3 249159 Вежба Велосипед

AC Адаптер за NORDICTRACK GRT500 GX 5.0 ПРО GX2.0 GX4.0 PT3 249159 Вежба Велосипед

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Моќ Адаптер за полнење.Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Auto (во Светот AC Влез).Во Текот Напон Заштита, Во Текот На Топлина Заштита. 90 дена гаранција за враќање на парите. 1 година производот ГАРАНЦИЈА.Превозот од САД!.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања во однос на овој производ, - ние сме тука да ви помогне!.LKPower AC адаптери се изработени со највисок квалитет на материјали тестирани и се дизајнирани да ги задоволат моќ потребите на вашиот уред.Ова напојување ви овозможува да работат на вашиот уред или да наплатат своите батеријата од електрична енергија места.Овој адаптер AC конвертира во DC моќност се бара од страна на вашиот уред.LKPower адаптери се одлично решение за време на патувањето.Овој адаптер е потврдена и тестирани за да се обезбеди тоа ќе работи со вашиот уред.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката