• Новак
CXPZLLBNHH Barbell Двоен Контрола Т Бар Ред нагазни мини Прилог,Зајакнува Грбот и Мускулите на Јадрото нагазни мини Ред се Справи,се Вклопува 2 Инчен Barbell Барови

CXPZLLBNHH Barbell Двоен Контрола Т Бар Ред нагазни мини Прилог,Зајакнува Грбот и Мускулите на Јадрото нагазни

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

✔▪Ова Т-Бар Ред нагазни мини Прилог за barbell Прилог,внимателно направени од високо-квалитетен челик, а на површината е electrostatically испрскаат,што може да се постигне севкупната фирма адхезија и издржливост. ✔▪Нагазни мини справи Со гума не се лизга дизајн,те прави нагазни мини Обука за силна контрола за време,дури и ако вашите раце се испотени, ќе се добие добар стисок, После многу експерименти, тоа е добра товарот ефект. ✔▪Погоден за 2-инчен Олимписки столбови,На ракав отворање на е компатибилен со било 2" стандард Олимписки бар,лесна цевка едноставно слајдови на слободни крајот на лентата, без да предизвика гребнатини или оштетување. ✔▪Го користите овој T Ред Бар се справи со прилог може да ги задоволи многу од вашето вежбање методи и да помогне да се зголеми вашиот вежба движења : deadlifts, squats, лат се повлече-падови и да се повлече-up прозорци, т-бар редови, рамо притиска и повеќе. ✔▪Ова е пренослив Т-бар ред нагазни мини справи со прилог,Користите дома или ставете ја во вашата торба да се вклучат во продуктивна тренингот седница во салата,ви Овозможува да се применат насекаде Triceps, biceps, грбот, рамената, стомакот и подобрување на контрола сила.Вежба вашата грбот, нозете, core, грбот, колковите и рамената за да се изгради сила и издржливост.Совршен начин за ефикасно цел различни групи на мускули, Т-Бар Ред нагазни мини викинг прес Прилог слајдови на стандардот или Олимписки бар, без да предизвика гребнатини или оштетување.Објектот е durably направена со користење на високо-квалитетен материјал за да се обезбеди долгорочна издржливост и е лесен и пренослив така може да се вклучат во продуктивна тренинг сесија во секое време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката