• Новак
Homemory 48-Pack Батеријата Чај Светла Рефус, Flameless LED Чај Светла, со Мека Треперење, Долго Траење на Батеријата, Топло Бела Светлина, Идеален за Тиква, ноќта на Вештерките, Б

Homemory 48-Pack Батеријата Чај Светла Рефус, Flameless LED Чај Светла, со Мека Треперење, Долго Траење на Батеријата,

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

ВРЕДНОСТ утврдена : Дарежлив 48pcs топло бела електрични чај светла со CR2032 батеријата пре-инсталиран.Батеријата може да обезбеди 150+ часа на светлината време, тоа може да се обезбеди чај свеќи работа трае во текот на вашата свадба или на партијата.СИГУРНИОТ РАБОТАТА : Батерии пре-инсталиран се обезбеди да работат надвор од кутијата.Едноставно се префрлат на on/off копчето на дното за да се контролира.Батеријата може да се лесно заменливи преку дното клип.БЕЗБЕДНОСТ ДОАЃААТ во ПРВ план : Без неуредна восок или пожар опасности.Овие мали свеќи се пријателски за стари лица, деца и домашни миленици.Дали во училиштето, старечки дом или свадба, само се релаксираат и да уживаат во домот и романтичен амбиент.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Секој електричен чај свеќи мерки (Диа)1.4 во X (Висина)1.25 во, што го прави совршено се вклопуваат за повеќето votive носители, чај светлина носители, и luminary кеси.ПРЕКРАСНА ДЕКОРАЦИЈА ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Светла топло бела со убаво и мека треперење.Идеален за свадба централен фенери, Morrocan светилки, Мејсон Тегли, донесе топлина и радост на темната бурна ноќ.Homemory е специјализирана за сите видови на flameless LED свеќи за 6 години, карактеристики зрела технологија на производство, како и високо-квалитетни извор на материјал за снабдување, сето ова се осигура дека ние може да донесе сигурна производи и услуги на нашите клиенти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката