• Новак
Толку Убавина Дами Водоотпорен Најлон Патент Шминка Торба Преносни Мултифункционален Патување Козметички Торба(Црна)

Толку Убавина Дами Водоотпорен Најлон Патент Шминка Торба Преносни Мултифункционален Патување Козметички Торба(Црна)

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Удобен за носење и употреба,издржливи и водоотпорен материјал.Не само што може да се користи како нормален козметички торба,но исто така, кога ќе патуваат за да може да биде како патување toiletry пакет.Човештвото Дизајн : Голем простор за складирање може да содржи вашите козметички алатки,веѓа молив и други предмети, кои се лесно да се откажат.Моден дизајн : Dumpling форма.На патент има кука лесно за отворање на шминка торба.Спецификација Материјали : Најлон Боја : Црна Тежат : 80g(2.82 мл) Големина : 18.5*13cm(7.28*5.15 инчи)Пакетот вклучува : 1 buc x Патент Шминка Bag Notice : Забелешка : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.За големината ве молиме овозможи 1-2cm£0.4-0.8 инчен£отстапување се должи на рачно мерење,ви Благодариме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката