• Новак
RedyRun Samsung Галакси S21 Плус Паричникот Случај Вистинска Кожа Држачот на Флип Мобилен Телефон Случај Shockproof Внатрешни работи Заштитна Маска за Samsung Галакси S21+ 5G 6.7 инчен

RedyRun Samsung Галакси S21 Плус Паричникот Случај Вистинска Кожа Држачот на Флип Мобилен Телефон Случај Shockproof

DEN 2172.00
Производот е достапен

Достапност

✨ Redy Run паричникот случај компатибилен модел-само со Samsung Galaxy S21 Плус 5 G, 2021 ослободување, 6.7 инч.Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот модел на телефон пред ставање на ред. ✨ Redy Run Samsung Галакси S21 Плус паричникот случај : Направен на 3 картичка отвори со RFID блокирање, скриен готовина џеб, мека TPU заштитни случај, вграден магнетен затворање, и вграден во потпирачот. ✨ Redy Run Галакси S21 Плус folio прекривачот : Домот вистинска кожа текстура претставува класичен, стилски и луксузни надворешниот изглед.TPU пластични внатрешна обвивка држи вашиот телефон безбедно.Магнетни заклучување обезбедува вашите лични предмети во случајот.RFID оклопна технологија може да го блокира RFID сигнали и да се заштити вашата картичка од неовластена скенери.Книгата folio покрие ќе го заштитите екранот од тоа да биде изгребани, а исто така може да биде укината како потпирач за прилагодливи агол на гледање за да ослободите вашите раце. ✨ Cowhide кожа : Samsung Galaxy S21+ случај комбинира премиум врвот жито кожа со исклучителна крои.Redy Run кожа случај направен од вистински Napa кожа, елегантни и разбраното, со исклучително мека чувствуваат и уникатни жито.Ние Гарантираме за класичен вистински cowhide кожа мирис, почуствува и да го погледне.Мал кожа примерок ќе бидат вклучени во секој пакет за вашата проверка. ✨ Обезбедува 12 месеци гаранција и 30-дневниот гаранција за парите назад со секое Redy Run вистински кожен паричник случај.Боја : Jet Black | Стил : За Samsung Галакси S21+ 6.7 инч.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката