• Новак
ПДП PSVita Предизвика Костец

ПДП PSVita Предизвика Костец

DEN 142.80
Производот е достапен

Достапност

Преголеми акција копчиња за лесна игра.Клипови на лесно, сатен зафат заврши зголемува удобноста зафат.Активирањето Костец додадете удобност за проширена игра.Единствен патент-очекување дизајн.Тестирани за да се обезбеди PS Вита систем нема да дојде лабава или се оштетени кога се користи со костец.ПДП PSVita Предизвика Костец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката