• Новак
Supaper 1/2-13 x 1 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304) Надворешни Хексадецимален Главата Болт, 10-Парче

Supaper 1/2-13 x 1 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304) Надворешни Хексадецимален Главата Болт, 10-Парче

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Дијаметар : 1/2" , Должина на : 1 во , се Вози Тип : Надворешни Хексадецимален.Раководител : Хексадецимален , Нишка Тип : Цврста (стандард).Количина : 10 Компјутери, Материјал : 18-8 (304) Не ' Рѓосувачки Челик.Изработени од 100% 18-8 (304) висок квалитет солидна ' Рѓосувачки Челик кој е еден од највисоките форми на отпорни на корозија челик, што го прави трае подолго од друг хардвер е на пазарот денес.Нашите надворешни хексадецимален главата завртки се многу силна поддршка секоја состојба и било која средина.Без разлика дали сте поврзани на натрупување на saltwater клупа или обезбедување замав поставите, може да зависи надворешни Хексадецимален завртки да се одржи и последниот.Supaper одлична нуди широк избор на специјализирани завртки,Одлична и за внатрешна и надворешна употреба,супериорен во однос на корозија на редовните челик, направени со 100% 18-8 (304) не ' Рѓосувачки Челик, не облоги само нерѓосувачки преку и преку!Ние сме посветени на обезбедување на стабилен квалитет,добра услуга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката