• Новак
10 Шишиња Етерични Масла за Носење Има за 5ml 10ml 15ml Складирање Торба Патување Случај (Maple leaf)

10 Шишиња Етерични Масла за Носење Има за 5ml 10ml 15ml Складирање Торба Патување Случај (Maple leaf)

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

[Издржлив Материјал : ] Ова се 10 во Шишиња, Етерични Масла за Носење направени од издржлив платно материјал, во внатрешноста со дебело 5mm пена за заштита на етерично масло шишиња многу firmed, анти-шок,не грижете се скршени шишиња кога се носи насекаде. [Добар Дизајн] : Водење на вашата етерични масла организирани.во внатрешноста 10 мрежа носители, разумни простор, лесно држи до 10 етерични масла шишиња 5ml/10ml/15ml. [Погодно] : На етерични масла случај има голем капацитет за да се одржи 10 шишиња внатре но не и да го окупира просторот ,лесно да се носат етерично масло шишиња ,монтирани со метални патент, исто така, може да се отвори&затвори слободно.Можете да го користите дома, или се тоа да работат и патуваат. [Здрав Мрежа Носителот] : Секој носител направени од најлон мрежа, силна и видливи, уредни и прашина бесплатно , може да се види од суштинско значење шишиња етикетата преку мрежа материјал , анти-шок,не грижете се скршени шишиња кога се носи насекаде. [Модерен] : На maple leaf шема, многу модерен и убава, е прекрасен подарок за некој кој сака етерични масла, особено девојчињата за неговата мода, дизајн и практични функции.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката