• Новак
4.7 iPhone SE 2020 Случај,iPhone 7 Паричникот Случај,iPhone 8 Случај, Bcov Светла Paisley Шема Паричникот Флип Кожа Покрие Случај со Кредитна Картичка Слот за Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈ?

4.7 iPhone SE 2020 Случај,iPhone 7 Паричникот Случај,iPhone 8 Случај, Bcov Светла Paisley Шема Паричникот Флип

DEN 286.80
Производот е достапен

Достапност

Да се издвоите од толпата со овој уникатен дизајн.Совршен монтирање капак заштитува вашиот телефон.Обезбедува крајната заштита од гребнатини и чипс.Престане да се грижиш за гребење на вашиот Телефон со добивање на овој одличен додаток.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај.Светла Paisley Шема Состојба : Нова Вклучуваат Картичка Слотови За вашите пари и кредитни картички Заштитете го вашиот телефон со стил преку овој елегантен дизајн заштитник Случај се издвојува од толпата со овој уникатен дизајн Совршен монтирање капак заштитува вашиот телефон Обезбедува крајната заштита од гребнатини и чипс Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и функции на телефонот Телефонот не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката