• Новак
YINGGEXU Микрометар 50-75mm Точноста 0.01 mm Внатре Завртка Мерач Метрички Внатрешни Micrometers Карбид Мерење Алатки (Спецификација : 50 75мм)

YINGGEXU Микрометар 50-75mm Точноста 0.01 mm Внатре Завртка Мерач Метрички Внатрешни Micrometers Карбид Мерење

DEN 1533.60
Производот е достапен

Достапност

Добредојдовте На Нашата Продавница.Спецификација : .Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!Бренд Материјал : не ' Рѓосувачки челик; Хром позлатен surface Accuracy : 0.01 mm Measuring опсег : 50-75mm Feature : Caliper тип на вилиците.Карбид мерење лица.Ratchet мерење на лицето.Доаѓа со дрвена кутија.Анти-пропадна и погоден за носене.Точни и веродостојни.Лесен за употреба.Издржливи во употреба.Пакет се вклучени : 1 x Микрометар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката