• Новак
Виножито Облаци Шема на Жените и Мажите Работни Капа за 2 КОМПЈУТЕРИ со Sweatband Прилагодливи Работи Капи

Виножито Облаци Шема на Жените и Мажите Работни Капа за 2 КОМПЈУТЕРИ со Sweatband Прилагодливи Работи Капи

DEN 311.52
Производот е достапен

Достапност

Совршен за овие места, убавината спа, истражувачки институции, фабрика итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Широко се Користи во Разни Прилики:Можете да го носат како готвач капа, убавината спа капа, chemo шапка, чистење капи за губење на косата и сл.Што може да биде повеќе концентриран на својата работа, кога ќе го носат.Направени од дише и удобно полиестер, тоа е удобно да се носат без додавање на многу оптоварување на вашиот шеф.Повеќе Боја на Обрасци за Вашите Избори:Исклучителна печатење, совршен конец за шиење, жива и светли бои, се скрши досадна и напната атмосфера, да се релаксираат на расположението, еколошки материјали, може да се користи.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.За било какви прашања, слободно контактирајте со нас.Dacron е поотпорен на деформација, заштита на вашата коса и одржување на вашиот фризури.Прилагодливи работи капа одговара на повеќето луѓе да се носат, зачувај вашето време и енергија за да изберете големина. /Трајни и Лесни да се мијат. 2 Pieces работи капа со копчиња прилагодливи sweatband bouffant капи унисекс вратоврска назад капи Карактеристики : Различни стилови се понудени, класичен и елегантен, лесно да се одговара со вашиот различни стилови на облека.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Дише и Удобно:100% Памук ткаенини мека и дише.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета. 100% Полиестер.Апсорбираат Потење Кога Ќе Работат:во Споредба со традиционалните занает,на serging и hemming технологија се применува во изработка на пот бенд на нашиот производ.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката