• Новак
Најк Мажите Обука Чевли, Слива Прашина Црна, Розова Експлозијата, 0

Најк Мажите Обука Чевли, Слива Прашина Црна, Розова Експлозијата, 0

DEN 2008.32
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Текстил.Гумен ѓон.Целосна Flyknit горната конструкција обезбедува лесен водат и поддршка.Најк Реагираат технологија испорачува исклучително мирно возење.Лиен пета дава сигурна, стабилна се чувствуваат.Bootie е дизајниран за лесно влегување.На contoured јака е на ниско ниво се намали за да се седи веднаш под вашиот глуждот за сит, удобно се вклопуваат.Влечење модел има јасни гума на forefoot и пета за подобрување на издржливост и влечење само каде што треба.Трчање Жена Најк WMNS НАЈК ЕП РЕАГИРААТ FLYKNIT AQ0070-013.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката