• Новак
2 парчиња светилки drl Дење Работи Светла Одговара За Мицубиши Мираж -2017, Високи Перформанси Водоотпорен Пред Магла LED Светилка Замена на Делови - MCL370AY

2 парчиња светилки drl Дење Работи Светла Одговара За Мицубиши Мираж -2017, Високи Перформанси Водоотпорен

DEN 3600.00
Производот е достапен

Достапност

Супер светла може да се направи вашиот автомобил повеќе око-фаќање и во голема мера се подобри возачки безбедност.Поради нашите напредни постојан струја, технологија, светло реагира брзо, предупредување ефект е очигледна. ✔Карактеристики : Наменети за конкретни модели, во споредба со стандардните светилки, LED извор на светлина е посветла, троши помалку енергија, и има стабилна светлина излез. ✔Автомобил светлина ефект : Бела светлина : Дење работи светлина,Жолта светлина : Го јачина на светлина. ✔Модел : светилки drl Дење Работи Светлото Само се Вклопуваат За Мицубиши Мираж 2016-2017, ве молиме потврдете го вашиот модел информации пред да го купат, а ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката