• Новак
BTY-M6D Нов Лаптоп, Замена на Батеријата за MSI GX60 GT60 T70 GT70 GX660 GT660 GT680 GT660R-494US GT780 GT780R 0NC-007 E6603 E6603-454 Лаптоп

BTY-M6D Нов Лаптоп, Замена на Батеријата за MSI GX60 GT60 T70 GT70 GX660 GT660 GT680 GT660R-494US GT780 GT780R

DEN 1269.12
Производот е достапен

Достапност

100% Новата Батерија GT660-003 US, GT660-004 CA, GT660-448 PL ,GT660 R-494 US ,GT663-415 NE, GT663-417 CS.Компатибилен со P/Ns : BTY-M6 D.Висок Квалитет и Безбедно Заштита Заверена : CE-/ROHS Уверение за Безбедност и Гаранции,100% Нов од Производителот.Она што Ќе Добиете : 1x BTY-M6 D Батеријата.Во WENYAA, ние обезбеди 12-месечен производ гаранција и добра услуга на клиентите!.Напон : 11.1 V. Капацитет : 7800 Mah.Мобилен : 9-клетка.Тип : Li-ion. 100% Новата батерија од Производителот.MSI E6603 Серија.MSI GT660 , GT660 R , GT663 , GT663 R , GT670 , GT680 , GT680 DX , GT680 DXR , GT680 R , GT683 , GT683 DX , GT683 DXR , GT683 R Серија.MSI GT760 , GT760 R , GT780 , GT780 D , GT780 DX , GT780 DXR , GT780 DXR Серија.MSI GX660 , GX660 D , GX660 DX , GX660 DXR , GX660 R , GX680 , GX680 R Серија.MSI GX780 , GX780 DX , GX780 DXR , GX780 R.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката