• Новак
Unger Вртливата инјекциска смеса и Агол Чистење со Четка Глава

Unger Вртливата инјекциска смеса и Агол Чистење со Четка Глава

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Вртливата четка овозможува удобен чистењето од било кој агол.Низок профил главата ви помага чистење под предмети кога се користи со пол.Беспомошна најлон четка влакната се отстрани нечистотијата без гребење површини.Ги отстранува тврдоглав нечистотија и валкано од тешки места, како на инјекциска смеса, агли, и бразди без гребење.Придава на кој било стандард-навој пол (се продава одделно).На Unger Вртливата Отворен инјекциска смеса & Агол Четка карактеристики беспомошна најлон влакната кои ги отстраните тврдоглав нечистотија и валкано од тешки места, како на инјекциска смеса, агли, и бразди без гребење.Зглобот дизајн ви овозможува да се исчисти на повеќе агли и да се постигне подобро под објекти.Придава на кој било стандард-навој пол.На Unger Вртливата инјекциска смеса и Агол Чистење со Четка карактеристики беспомошна најлон влакната кои ги отстраните тврдоглав нечистотија и валкано од тешки места, како на инјекциска смеса, агли, и бразди без гребење.Зглобот дизајн ви овозможува да се исчисти на повеќе агли и да се постигне подобро под објекти.Придава на кој било стандард-навој пол (се продава одделно).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката