• Новак
Newbridge Велигден Јајце Задоволство Велигден и Пролет Ткаенина Tablecloth - Среќен Велигден Bunny Зајакот Декорирано Јајце Печати Лесно Грижа, Дамка Отпорни Ткаенини Tablecloth, 60

Newbridge Велигден Јајце Задоволство Велигден и Пролет Ткаенина Tablecloth - Среќен Велигден Bunny Зајакот Декорирано

DEN 671.76
Производот е достапен

Достапност

На Newbridge Велигден Јајце Задоволство Велигден и Пролет Ткаенина Tablecloth карактеристики на пастелни бои Велигденски јајца украсени со сликите на симпатична зајаче зајаци, polka точки, пастел, цвеќиња и Среќен eater изреки на слонова коска позадина .Newbridge Велигден Јајце Задоволство Велигден и Пролет Ткаенина Tablecloth - Среќен Велигден Bunny Зајакот Декорирано Јајце Печати Лесно Грижа, Дамка Отпорни Ткаенини Tablecloth, 60" х 84" Триаголник/Правоаголник.КАРАКТЕРИСТИКИ : Убава Лесно се Грижи Кујна и трпезарија Tablecloth за Велигден и Пролет за Јадење, Забавни, Партии, Излети, Ресторани и Кафетерии. 100% Полиестер Лесно Се Грижи, Не Железо, Дамка Отпорни Tablecloths.Машина перат и собори сува и бара малку или без пеглање.На Newbridge Велигден Јајце Задоволство Велигден и Пролет Ткаенина Tablecloths се достапни во избор на големини и појавување на салфетки.Големини на располагање се : 52x 70 Триаголник 60 x 84 Триаголник 60 x 84 Овална, 60 x 102 Триаголник, 60 x 120 Триаголник, 70 Круг, 8 Парче Салфетка Сетови.СТИЛ : На Newbridge Велигден Јајце Задоволство Велигден и Пролет Ткаенина Tablecloth карактеристики на пастелни бои Велигденски јајца украсени со сликите на симпатична зајаче зајаци, polka точки, пастел, цвеќиња и Среќен eater изреки на слонова коска позадина.Заврши со целосно hemmed рабови.Измијте темни бои одделно.Собори сува на најниско поставување и бара малку или без пеглање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката