• Новак
AWAKER Плен Тренингот Бендови, Отпор Бендови во Собата за Жените Нозете и Колковите Анти Лизга Хип Бендови Широк Тренингот Бендови Спорт Фитнес Бендови Отпор Циклуси

AWAKER Плен Тренингот Бендови, Отпор Бендови во Собата за Жените Нозете и Колковите Анти Лизга Хип Бендови Широк

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

★【2020 Надградба Плен Бендови】- Отпор бендови за нозе и задник може да помогне да се реши проблемот на телото форма,вежбање бендови вознесе на колкот и менување на нозе, форма убава фигура и ублажување на притисокот и замор ефикасно. ★【Совршен Сет од 3 големина】- Овие плен тренингот бендови отпор бендови се поделени во 3 различни нивоа на отпор : Светлина,40~50lbs(13" *3.2"), Среден,25~35lbs(15"*3.2") и Тешка, 15~25lbs(16.5" *3.2").Никогаш не грижи се за хип бендови се премногу еластичен или премногу голем, лесно да се префрлате помеѓу 3 нивоа вашата желба во секое време. ★【Задебелена, Не се Лизга и Високо Отпорни】AWAKER Вежба Бендови е отпорен на бендот направен од висок квалитет.отпорот бенд е различен од другите отпорни бендови во пазарот како што се користи бела супериорен ткаенина и две задебелена внатрешниот слој со не се лизга латекс жица го чува од лизгање дека не ја намалуваат нејзината еластичност и по повторна употреба. ★【Погоден за различни вежба】На отпорни бенд помага во различни вежби и е погодна за различни вежба вклучувајќи; P90x, Cross Fit, Јога, Лудило, Пилатес, Жешка Јога, и Плажа Тело вежбање.Ние препорачуваме на нашите плен бендот да ви помогне да добиете вашиот совршен телото и нозете побрзо. ★【AWAKER вежба бендови одговараат за секој】 : AWAKER вежба бендови се одговараат за сите почетници или експерт, момчиња или девојки, мажите или жените со кои може целосно да ги задоволи вашите потреби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката