• Новак
Телото Спорт Kettlebell со Челик се Справи и Леано Железо Бел

Телото Спорт Kettlebell со Челик се Справи и Леано Железо Бел

DEN 1067.76
Производот е достапен

Достапност

СИЛА,МОЌ и ИЗДРЖЛИВОСТ : Користете Тело Спорт Kettleblls да ја зголеми вашата сила, моќ и издржливост со голем број на kettlebell вежби - вклучувајќи редови, грчи, граби, лулашки, squats, турски getups, странични покренува, земјоделец носи и многу повеќе!.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Тело Спорт kettlebells доаѓаат со 100% пари гаранција за враќање на, бидејќи тие се изградени од леано железо, со обоени винил школки на 'ѕвона' -, така што ќе може да бидете сигурни дека сте грабање на правото тежина за секоја вежба!.ЕДНА ГОЛЕМИНА НЕ ОДГОВАРА на СИТЕ : Со голем број на тегови и бои се достапни од 5lbs да 50lbs, може да бидат сигурни дека следната големина на Тело Спорт kettlebell ќе биде таму чекаат што ќе се добие посилен!.Цена-ефикасен, сигурен производи.Дизајниран за пациентот за рехабилитација.Идеален за здравствените работници.На леано железо на Body Sport Леано Железо Винил Kettlebell обезбедува поголема трајност, додавање на долговечноста на производот.Обоени винил школка помага на заштита на kettlebell и подот од оштетување.Повеќе, својот криви широк справи со текстура зафат е доволно широк за користење со една или две раце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката