• Новак
Skinit Decal Игри на Кожата за PS3 Двојна Шок Безжичен Контролер - Официјално Лиценцирани Колеџ Флорида Gators Шема Дизајн

Skinit Decal Игри на Кожата за PS3 Двојна Шок Безжичен Контролер - Официјално Лиценцирани Колеџ Флорида Gators

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Ултра-Тенки, Лесни PS3 Двојна Шок безжичен контролер Винил Decal Заштита.Официјално Лиценцирани Колеџ За Дизајн.Водечка индустрија на Живописни Бои Винил Технологија на Печатење на вашиот Флорида Gators Шема на кожата.Отпорно На Гребење.Изградена Минатата Everday PS3 Двојна Шок безжичен контролер Употреба. 3 M Лепило Поддршка - Лесно На, Лесно Исклучување & Остатоци-Слободни.Универзитетот на Флорида, PS3 Двојна Шок безжичен контролер Кожата е направено од 3 M трајни авто-одделение винил за крајна лесни PS3 Двојна Шок безжичен контролер decal заштита без големо.Секој Skinit Универзитетот на Флорида кожата е официјално лиценцирани од страна на Колеџ за автентична бренд дизајн.Универзитетот на Флорида Флорида Gators Шема PS3 Двојна Шок безжичен контролер decal кожата е конструиран за да се карактеристика жив квалитетот на фотографијата дизајни и да се совршено да се вклопи во вашиот PS3 Двојна Шок безжичен контролер На Универзитетот на Флорида, Флорида Gators Шема на кожата лесно може да се применува и да се отстранат од вашиот PS3 Двојна Шок безжичен контролер со никакви остатоци, нема хаос и нема гужва поради 3 M лепило поддршка.Ова прави да биде уште полесно за вас да се измеша вашиот PS3 Двојна Шок безжичен контролер стил колку што сакате да го задржите вашиот уред чувство нови.Сите Skinit направени decal кожи се намали и направена со секојдневниот PS3 Двојна Шок безжичен контролер користи во умот, така што секој Универзитет на Флорида кожата нуди премиум чувствуваат со тенка функционална заштита.Продавница сите официјално лиценцирани Универзитетот на Флорида, PS3 Двојна Шок безжичен контролер кожи направени од страна на Skinit и да се направи тоа твое денес!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката