• Новак
Супер Меки Милениче Прст Четка за заби Теди Куче Четка Лош Здив забен камен Заби Алатка Четка Забите Миленици Млечни Стап Куќи Четка Стап superior†Квалитет

Супер Меки Милениче Прст Четка за заби Теди Куче Четка Лош Здив забен камен Заби Алатка Четка Забите Миленици Млечни

DEN 1171.20
Производот е достапен

Достапност

360 ogs често се користи џвакање играчки на едната страна од нивните усти.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА ПОВЕЌЕТО КУЧИЊА Околу 7x 3.На паста за заби резервоарот може да се заколнам паста за заби и да излезе преку 6 мали дупки, Со нашите 360 степени четка за заби, сопственикот има повеќе контрола над кои тие површини' повторно на чистење и нивото на енергија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката