• Новак
Аптека Ампули Дете Отпорни на Капа - собори и да се Сврти - Жолто - 40 dram - 12 компјутери (Рецепт Шишенцето, Медицина Сад, Пилула Шише) од AmexDrug

Аптека Ампули Дете Отпорни на Капа - собори и да се Сврти - Жолто - 40 dram - 12 компјутери (Рецепт Шишенцето,

DEN 278.16
Производот е достапен

Достапност

Капа Тип : Дете Отпорни / собори и да се сврти.Боја : Жолто.Јачина На Звук : 40 Dram.Количина : 12. Детето Отпорни Рецепт Ампули - собори и да се Сврти - Жолто - 40 Dram - 12 компјутери (Аптека Шишенцето, Медицина Сад, Пилула Сад).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката