• Новак
Tenaci Козметички Патување Случаи, лак за Носење Има 30 Шишиња (5ml-30ml), Одговара за Нокти во Собата, Ролери Шишиња, Двојно-Layer Организатор на Етерични Масла и Додатоци (Син

Tenaci Козметички Патување Случаи, лак за Носење Има 30 Шишиња (5ml-30ml), Одговара за Нокти во Собата, Ролери

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ И ЧУВАЊЕ : На врвот се справи со осигурува дека лак шише се врши рамномерно и вертикално, ефикасно спречување spillage.Издржливи handle Handle на врвот гарантира дека лак шишиња се врши рамномерно и исправени. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме овозможи 1 2cm отстапување се должи на рачно мерење.ДОБРА ЗАШТИТА : 8 инчи x 6.КВАЛИТЕТ на УСЛУГА : Ние сме онлајн 24 часа, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ги реши сите проблеми за you PRODUCTS ВКЛУЧУВААТ : 1 x Козметички Патување Случаи.Дебела перници околу торба може ефикасно да се намали штетата предизвикана од надворешни сили.Safe protection The мека поместена внатрешни работи ги задржува од судир едни против други.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката