• Новак
Lsocmose Кујна Мозоци Рек Сапун Сунѓерот Рек - Креативни Прилагодливи Потоне Складирање Багажник, Виси Кошница - за Вашиот Едноставни Секојдневниот Живот

Lsocmose Кујна Мозоци Рек Сапун Сунѓерот Рек - Креативни Прилагодливи Потоне Складирање Багажник, Виси Кошница

DEN 895.20
Производот е достапен

Достапност

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Нови,со висок квалитет!. 【КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН】Фото Екранот за Metope/Ѕидот декорација.Овој производ сигурно ќе додадете на убавината и емоции во вашиот живот, покажува вашите убави спомени, љубов, пријателство, вашето патување, секој прилично детаљ во вашиот живот. 【CONVINECE 】 Лесно да го инсталирате,се комбинираат со различни соба стил,повеќе стилски, едноставно,атрактивни и издржливи. 【АПЛИКАЦИЈА】 Погодни за секоја соба или простор околу куќата,и совршен за ставање огледала, книги и украси,итн. 【ВЕРУВААТ】Ние сме секогаш прави максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга!За цената, овој објект е неверојатна и навистина вреди секој денар.Квалитетот е overal добро за ниска цена чини.Функција : Висок квалитет и сосема нов.Совршен за сапун, четка за заби, сунѓерот сушење на Сите круг шупливи дизајн, вентилација, дише, на мозоци, не е лесно да се одгледуваат Може да се Виси во мијалникот славина да достапни сунѓер за миење садови, чистење на топката, сапун итн.Спецификација : Материјал : ПП Боја : Сина, Сива, Беж Големина : 20 x 22.5 cm(7.87 Х 8.85 cm)Пакетот Вклучува : 1 Pcs Кујнски Мијалник Складирање Rack Note : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката