• Новак
Ручек Кутии, Преносни Јапонски Гроздобер Традиционалните Природни Квадратни Дрвени Храна Контејнери, Природни Дрвени Двоен слој Бенто Кутии за на Училиште, Канце?

Ручек Кутии, Преносни Јапонски Гроздобер Традиционалните Природни Квадратни Дрвени Храна Контејнери, Природни Дрвени

DEN 698.16
Производот е достапен

Достапност

Двоен слој, со 3 прегради, да ги задржи на различни храна separte.Пренослив, идеален за носат ручек, ужина, овошје, sushin за на училиште, канцеларија, пикник и др.Изработени од природен дрвен материјал, без мирис, невкусна, не-токсични и здрави.Ќе е подобро да се задржи на ручек кутија сува по употребата.Добра термичка изолација, тоа нема да scald вашите раце, висока температура отпор.Природни дрвени ручек кутија, многу здрави за суши, јадење, ориз и сл.Japansese стил, две слој 3 прегради дизајн, еден за зеленчук и месо, еден слој за ориз.Идеален за надворешна употреба пикник, канцеларија или во училиште.Карактеристики : 1. Изработени од природен дрвен материјал, без мирис, невкусна, не-токсични и здрави.2. Двоен слој, со 3 прегради, да ги задржи на различни храна separte. 3. Добра термичка изолација, тоа нема да scald вашите раце, висока температура отпор.4. Пренослив, идеален за носат ручек, ужина, овошје, sushin за на училиште, канцеларија, пикник и др.5. Ќе е подобро да се задржи на ручек кутија сува по употребата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Wood Color : Како Слики Shown Size : прибл.18*8.8*10см/7.1*3.5*3.9 in Weight : Прибл.413g/14.6 оз Пакет листа : 1 * Ручек Кутија 1 * Еластична Бенд Информации : 1. Не е дозволено да се загрева во микробранова печка.2. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.3. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката