• Новак
Ново! До 2015 Clinique 2-парче Козметички Шминка Торба Патент Торбичка Сет

Ново! До 2015 Clinique 2-парче Козметички Шминка Торба Патент Торбичка Сет

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

Ново! До 2015 Clinique 2-парче Козметички Шминка Торба Патент Торбичка во Собата.една зелена печати.една розова печати.големина (appr.) 10"X4.25".Ново! До 2015 Clinique 2-парче Козметички Шминка Торба Патент Торбичка Постави едно зелено печати една розова димензии на печатење (appr.) 10"X4.25".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката