• Новак
Панама Џек Сончање Lip Balm - SPF 45, Dual Пакет Dreamsicle & Ванила, Широк Спектар на UVA-UVB заштита од Сонце Заштита, Спречува & Смирува Сувата, Подсечен Усни

Панама Џек Сончање Lip Balm - SPF 45, Dual Пакет Dreamsicle & Ванила, Широк Спектар на UVA-UVB заштита од Сонце

DEN 358.80
Производот е достапен

Достапност

За да го намалите овој ризик, редовно користете очила со широк спектар на SPF 15 или повисоко и други заштита од сонце мерки вклучувајќи ги носат капа и очила за сонце.СОНЦЕТО МЕРКИ на ЗАШТИТА : Трошење време на сонце го зголемува ризикот од рак и предвремено стареење на кожата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката