• Новак
Џонс Авенија Touchless Пенење Сапун Фармацевт, Автоматски Сензор за Движење со Батерија, се Прилагодува Јачината - Големи 17oz Капацитет - Countertop и Монтира на Ѕид Користење

Џонс Авенија Touchless Пенење Сапун Фармацевт, Автоматски Сензор за Движење со Батерија, се Прилагодува Јачината

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

КАНАЛИЗАЦИЈА ПРВО - Редовни рака транспорт точење бараат допирање контаминирани површини одново и одново се шири моб*rms.Користење на нашата фармацевт решава ова со користење на нашиот брз раздавам технологија ефикасно да ја елиминира контакт.Рака сапун точење да обезбеди следното ниво канализација за дома, на училиште и на работа.ГОЛЕМ 17oz КАПАЦИТЕТ - Не се заинтересирани во refilling вашата рака сапун фармацевт често?Нашите touchless сапун фармацевт има најголем капацитет шише на пазарот денес во голема 17oz.Специјално дизајнирана да трае еден месец или повеќе меѓу refills.Лесно да се најде во самопослуга, пенење рака сапун САМО треба да се користи.LCD ЕКРАНОТ ЗА ЛЕСНА УПОТРЕБА - Нашиот сензор сапун фармацевт има чувствителни на допир LCD екран на кој се прикажува животот на батеријата и ви овозможува лесно да префрлате помеѓу 2 количество издавање опции.Батерија управувана, лесно може да се пресели да локација, без електрична енергија.Нашата рака сапун фармацевт touchless се напојува со 4-АА батерии (не се вклучени).ЗОШТО ПЕНА НАД ТЕЧНИ РАКА САПУН - Дали сте знаеле кога луѓето се мијат своите раце со високо рака сапун што се користи за 30 проценти помалку вода за миење наспроти оние кои користат течен сапун?Користете антибактериски пенење сапун и ќе мора да победи g*erm борба против комбо со вашиот допир слободни сапун фармацевт.НЕ ЗВУЧЕШЕ САПУН, НЕМА ПРОБЛЕМ : Направете ја вашата сопствена со мешање 1 дел течен сапун со 3 делови вода и истурете во пенење сапун фармацевт.Течни рака sanitizer исто така, може да се користат на овој начин.Бидете сигурни дека за да се тресат добро и нека се населат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката