• Новак
Бела Шик Виткање Стара Круг Биро Табела Лаптоп Фах Книги Појадок во Кревет Служат со Mywholesalegifts (10015526)

Бела Шик Виткање Стара Круг Биро Табела Лаптоп Фах Книги Појадок во Кревет Служат со Mywholesalegifts (10015526)

DEN 1058.64
Производот е достапен

Достапност

Донесе јадење на маса, или достава на храна насекаде во вашиот дом, со овој фантастичен бела виткање послужавник.Ќе љубов служи појадок во кревет или да се свитка нозете далеку и да им служи на оброк во вашата следна партија!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката