• Новак
mimixiong Памук Бебе Ќебе Поврзана Мобилната Деца Ќебиња за Newbron Бебе Сива 40x30 Инчен

mimixiong Памук Бебе Ќебе Поврзана Мобилната Деца Ќебиња за Newbron Бебе Сива 40x30 Инчен

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% памук.Увезени. ❀Materail : 100% Памук .Мека , пријатна и лесна текстура бебе ќебе. ❀Тоа големина е исто така многу соодветно 30 x 40 Инчи, што значи дека можете лесно може да се свитка и да пакувам во торба кога одам на патувања, исто така, може да се користи како swaddling ќебе ,шетач ќебе и бебето кревет ќебе. ❀Мека, мазна површина ткаенина е термички, трајни, дише и не содржи материи, phthalates или хемикалии кои можат да му наштетат на вашето бебе на кожата или здравје.Безбеден избор за вашето дете–и за животната средина. ❀Поврзана бебе ќебе со мобилната конструкција за поголема изолација и breathability. ❀mimixiong,производителот нуди 30-ден полн со пари гаранција за враќање.Нејзините направени за да се задржи вашето бебе топло во твоите раце,креветчето,или шетач,но тие, исто така обезбеди мека место да се игра на подот.Тие се совршени за вашето девојче или момче.Нејзините направени за да се задржи вашето бебе топло во твоите раце,креветчето,или шетач,но тие, исто така обезбеди мека место да се игра на подот.Тие се совршени за вашето девојче или момче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

MYWALE Топла Пролет Дише Бебе Ќебе/Мека Minky Sherpa Ќебе за Момчиња Девојка/Новороденче Берберски Ќебе за Примање,Креветчето,Години,Расадник,Постелнина,

DEN 479.76

На предната страна се knited со волна со светла шема и прекрасен елен [Ткаенина и Квалитетот]Направен од 100%