• Новак
YWQ Нерѓосувачки Челик Американското Знаме Колба, Мека на Допир Покрие Алкохол Колби 8oz | Течење Доказ Црно СТП Кожа Тешки Хип Сет, Вклучува Инка

YWQ Нерѓосувачки Челик Американското Знаме Колба, Мека на Допир Покрие Алкохол Колби 8oz | Течење Доказ Црно СТП

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Секогаш бришење на колба по употребата и исплакнете темелно пред refilling.На завртката-капа печати 100% цврсто и колби се воздушниот притисок тестирани за да се избегне протекување и губење на вашиот омилен алкохолни алкохол.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката