• Новак
3Pcs Пластични Airless Пумпа Шишиња - Златна Празни Refillable Вакум Шише За Козметички Шминка Лосион Emulstion Toiletries Течни Примерок Пакет Сад во Тегла големина 30ML /1oz

3Pcs Пластични Airless Пумпа Шишиња - Златна Празни Refillable Вакум Шише За Козметички Шминка Лосион Emulstion

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Пакетот вклучува : 3 Pcs;Капацитет : 30ml;Големина : 33 x 113mm/1.3" x 4.8"(Дијаметар x Височина);Материјал : Пластика.Направен од професионална пластичен материјал кој е издржлив и заштита на животната средина,не-токсични и невкусна,не е лесно да се скрши,ќе може да ги користат со доверба.Овие шишиња се пренослив,лесни и leakproof,ги имаат завртката на капакот на пумпата,запечатување добро,не мора да се грижите за вашите содржини ќе се истури од.Совршен за чување на тонер,лосион,emulstion,се соочуваат со крем,козметички примерок,етерични масла,итн.Лесен за користење : вакум шише нема всисната, а на дното клипот турка течни нагоре.Кога се користи, клипот ќе биде укината до врвот, и потоа клипот може да биде полека се притисне надолу за да се рециклираат.Боја : Golden Material : Plastic Package вклучуваат : 3 Pcs Capacity : 30ml Size : 33 x 113mm/1.3" x 4.8"(Дијаметар x Височина)Функција : Направен од професионална пластичен материјал кој е издржлив и заштита на животната средина,не-токсични и невкусна,не е лесно да се скрши,можете да го користите со confidence These шишиња се пренослив,лесни и leakproof,ги имаат завртката на капакот на пумпата,запечатување добро,не мора да се грижите за вашите содржини ќе се истури од.Совршен за чување на тонер,лосион,emulstion,се соочуваат со крем,козметички примерок,етерични масла,итн.Лесен за користење : вакум шише нема всисната, а на дното клипот турка течни нагоре.Кога се користи, клипот ќе биде укината до врвот, и потоа клипот може да биде полека се притисне надолу за да се рециклираат.Напомена : вакум шише мора да се пополни ,тогаш може да се притисне надвор .Ако тоа не е исполнето, тоа нема да се исцеди надвор.Ps : ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката