• Новак
Мраз Cleats за Деца - Снег Microspikes со 14 Нерѓосувачки Челик Шила, Не се Лизга Влечење Cleats за Момчиња и Девојчиња Чизми, Најдобро за Пешачење, Качување, Одење или Џогирање н?

Мраз Cleats за Деца - Снег Microspikes со 14 Нерѓосувачки Челик Шила, Не се Лизга Влечење Cleats за Момчиња и Девојчиња

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

НАДГРАДИ ЈУЛИ 2021 : НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИЛА - САМО НАЈДОБРО ЗА ВАШИТЕ ДЕЦА - за Да се спречи рѓа подобро, 2021/2022 дизајнот е направен од премиум 201 од не 'рѓосувачки челик шила тестирани против' рѓа.Ако ви треба помош, ние секогаш ќе биде тука.Едноставно користење на Рака да се задржи на мраз cleats точно да се дефинира за да се чевли.ДЕЦА БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место - Нашето специјално дизајнирани мраз cleats за момчиња или девојчиња може безбедно да се користи на мраз и снег површини, планини, матен и влажни терени за одење, џогирање, пешачење и мраз риболов.Во случај на било какви непријатности, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим за поддршка.ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ - 2 Ремени обезбедува удобност и безбедност.Ова го намалува ризикот од повреда од лизга и паѓа така што вашето дете може да уживате во зима трчање, пешачење и мраз риболов.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ CRAMPONS ЗА ЖИВА ДЕЦА - Супер Силен Силикон со засилен зглобовите одржува голем притисок и ќе не солза или предвремени.Тие се најдобри за двете момчиња и девојчиња.Задоволството на клиентите е наш приоритет и ние да преземат одговорност за секој производот што го продава.Тие се лесен и пренослив, лесно да се носат.Ова го прави лесно да ги носите.Секој пар доаѓа со посебни футрола за да се спречи гребење за време на чување.Тие се произведени со висок квалитет на челик и ќе ви овозможи одлична контрола на теренот за рамнотежа & стабилност.СО ЦЕЛ ДА СЕ НОСИ ВО НАЈТЕШКИТЕ УСЛОВИ, ВИЕ ЌЕ ГО ДОБИЕТЕ НАЈДОБРИОТ ПАР ОД МРАЗ CLEATS ЗА ВАШИТЕ ДЕЦА КОИ ОДГОВАРААТ НА НИВНИТЕ ПОТРЕБИ!Висок Проток Опрема нуди Анти-пропадна Мраз Cleats со 14 висока јачина од не ' Рѓосувачки челик Шила за агресивни влечење.Ние нудиме 1-година на производот гаранција.Вашето дете ќе ги добиете сите удобност и трајност со безбедноста.Купи со доверба!.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Пар на Crampons 1 x Пар на Лепенка за околу Рака 1 x торбичката СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : на Забите : 14 Боја : Зелена и Сина Материјал : 201 од не ' Рѓосувачки Челик spicks и Силиконски Велкро ремени се користи за да се одржи на cleat безбедно место.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката