• Новак
Hibaby Една Крпа Големина Пелена Покрие Snap Со Двојно Gusset Зајакот Една Одговара На Сите

Hibaby Една Крпа Големина Пелена Покрие Snap Со Двојно Gusset Зајакот Една Одговара На Сите

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Забелешка : Тоа НЕ ги вклучува вметнување.Можете да пребарувате "B01 K4 B9 R58" да се најде на спарени insert (внеси).Погоден за бебе околу 10 - 36 кг.Материјал : PUL (полиуретан ламинатни).Големина : Има 3 прилагодливи пораст прилагодувања кои се дизајнирани да се вклопи во вашиот мал бебе од 10 - 36 кг.Опфаќа може да се користи неколку пати пред да има потреба да се мијат.На Крпа Пелена Поклопецот е дизајниран да расте со вашето бебе со 3 прилагодливи пораст прилагодувања кои се дизајнирани за да одговара на вашето бебе.Опсег на тежина на покритие започнува во 8 фунти и ќе собере до околу 36 килограми.Опфаќа може да се користи повеќе пати пред перење, но треба да бидат поставени во перална ако станува soiled.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката