• Новак
ProCase iPad Mini 1 2 3 Екран Заштитници, Калено Стакло Екран Филм Guard Екран Заштитник за 7.9 Apple iPad Мини, Мини 2, Мини 3-2 Пакет

ProCase iPad Mini 1 2 3 Екран Заштитници, Калено Стакло Екран Филм Guard Екран Заштитник за 7.9 Apple iPad Мини,

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Квалитетот калено стакло екран заштитник исклучиво наменета за 7.9 инчен i Pad Мини (2012), Мини 2 (2013), Мини 3 (2014) (A1432 A1454 A1455 A1489 A1490 A1491 A1599 A1600) САМО. 9 H цврстина површината со Супер HD транспарентност.Точно допир чувствителност; Ултра тенок (0.33 mm дебелина); Заоблени работ intergration.Балон-бесплатна инсталација, само да се земе секунди; Напредни силикон лепило, нема остатоци кога отстранување.Отпорен на гребење; Шок-отпорен; анти-нафта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката