• Новак
КООРДИНАТОР Дрвени Садење Рамка Земјата Тип 122 * 61 * 25.5 cm

КООРДИНАТОР Дрвени Садење Рамка Земјата Тип 122 * 61 * 25.5 cm

DEN 542.40
Производот е достапен

Достапност

Едноставен и атмосферски дизајн.Цврсти и издржливи.Лесно да се соберат.Лесно да се соберат.Совршен за градини, patios, балкони, ресторани, кафулиња и насекаде каде што може да се користи на растенијата life Specifications.Вовед : Ова Дрвени Садење на Рамката е направена од високо квалитетни материјали, кои функционира совршено во контакт со почвата и водата и не е влошена од страна на временските услови, што го прави најдобриот партнер за вашата градина.Со стилски изглед, садење рамка е, исто така, светлината-тежина и убав за градини, patios, балкони, ресторани, кафулиња и насекаде каде што можат да се користат растителни живот.Значи, воопшто не се двоумете се, тоа е добар избор за вас!Спецификации : 1. Материјал : Fir2. Стил : Налепница Style3. Боја : Burlywood4. Димензии : (48.03 x 24.02 x 10.04)" / (122 x 61 x беа 25,5)cm(L x W x H)5. Дрво Дебелина : 1.5 cm, Нозе : 5x5cm6. Тежина : 15.43 кг / 7kg Package Вклучува : 1 x Садење Frame1 x Прирачник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката