• Новак
Училишни Ранци Девојки Bookbag Симпатична Лесни Ранец Деца Ручек кутија и Молив случај

Училишни Ранци Девојки Bookbag Симпатична Лесни Ранец Деца Ручек кутија и Молив случај

DEN 887.76
Производот е достапен

Достапност

со прилагодливи поместена рамо ремени понуди поддршка и утеха за деца.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.resh бои со симпатична цртан филм модели ќе се фати everyones очи и да добијат многу комплименти од соученици и на другите луѓе.Нов сет на комбинација на ранец и молив случај на појавување на дизајн за да бидете сигурни дека ќе го носи ранец со стил да каде и да одите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Овој здрав ранец е поместена ремени за удобност, поместена перница заштита за лаптоп или таблет и поместена перница за да го заштитите вашиот назад кога ќе го носат нешто тешко.Совршена како училиште.Модерен и супер кул.Тие се направени од издржлив и практични висок квалитет на оксфорд ткаенина.со прилагодливи поместена рамо ремени понуди поддршка и утеха за деца.Совршен ранец за вас и вашиот пријател.Ранец сет вклучува девојки еднорог ранец, една изолирана ручек tote и молив случај.Убава 3 парчиња девојки bookbag сет со убава еднорог дизајн.Оваа слика еднорог ранци, исто така, најдобрите подароци за ќерка, синови, девојки, Сопруга, Мајка итн.1", Молив случај : 8.неговото училиште торба произведени од страна на пријателски Оксфорд материјалите од кои е лесно да се чисти и добро за бебето и нашата животна средина.Голем Капацитет Еднорог Деца Ранци, повеќе џебови, се вклопува 15 инчи лаптоп/15 инчи Mac и додатоци, 3inches врзивно/папки, учебници и материјали, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката