• Новак
amFilm Стакло Екран Заштитник за iPad Mini 5 (5 Генерација, 2019) и iPad Mini 4 Калено Стакло, 2 Пакет

amFilm Стакло Екран Заштитник за iPad Mini 5 (5 Генерација, 2019) и iPad Mini 4 Калено Стакло, 2 Пакет

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Специјално дизајниран за i Pad Mini 5, i Pad Mini 4 (не е компатибилен со БИЛО која друга верзија на i Pad Mini).Ултра-јасно со 99.9% транспарентност, за да се овозможи оптимално, природни гледање искуство.Многу издржливи, и отпорен на гребење - површинска цврстина 9 H и прелиена со oleophobic слој за да се намали отпечатоци од прсти.33mm дебелина е сигурен и цврст, и ветува целосна компатибилност со екран осетлив на допир чувствителност.Вклучува : 2x Стакло Екран Заштитник, Микро-Влакна Ткаенина за Чистење, Пластични Стискаш Картичка и Инсталација и Упатство за Употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката