• Новак
VictorsHome 3мм x 100mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Род, Метал Солидна Вратило Прачки Струг Бар Акции за DIY Занаети Модел на Автомобил Хеликоптер Авион 10pcs

VictorsHome 3мм x 100mm на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Род, Метал Солидна Вратило Прачки Струг Бар Акции за DIY

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

ГОЛЕМИНА - Од нерѓосувачки челик круг род е 3мм/0.12" во дијаметар, 100mm/4" во должина.МАТЕРИЈАЛ - Направени од висока цврстина на 304 нерѓосувачки челик, обезбедува силна рѓа отпор и отпорност на корозија, овозможува долг животен век.ПЕРФОРМАНСИ На тркалезни бар има мазна површина, и челик има добра цврстина, лесно е да се оформува, без пукнатини.Тоа може да се направи модел на автомобил задржи телото стабилна и работи нормално.АПЛИКАЦИЈА - Погоден за модел авион, модел на хеликоптер, модел на брод, модел на автомобил и други DIY занаети.Широко се користи за поврзување на опрема вратило, моторни вратило, краток поддршка на вратило, вратило џеб модел, минијатурни оска, итн.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - 10pcs x Нерѓосувачки Челик Круг Род.Ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме слободно контактирајте со нас!. 1.Направени од високо цврстина на 304 нерѓосувачки челик, обезбедува силна рѓа отпор и отпорност на корозија, овозможува долг животен век.2.На тркалезни бар има мазна површина, и челик има добра цврстина, лесно е да се оформува, без пукнатини.Тоа може да се направи модел на автомобил задржи телото стабилна и работи нормално.3.Погоден за модел авион, модел на хеликоптер, модел на брод, модел на автомобил и други DIY занаети.Широко се користи за поврзување на опрема вратило, моторни вратило, краток поддршка на вратило, вратило џеб модел, минијатурни оска, итн.Спецификации : Дијаметар : 3мм / 0.12"Должина : 100mm / 4"Материјал : 304 од не' Рѓосувачки Steel Package Содржина : 10pcs x Нерѓосувачки Челик Круг Род.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката