• Новак
Crossbody Паричникот Случај за Галакси A42 5G Патент Паричникот Случај [СТП Кожа] [7 Картичка Solt] [врвка за околу Рака] со Рамо, Рака за Samsung Галакси A42 5G 6.6 инч. (Црна)

Crossbody Паричникот Случај за Галакси A42 5G Патент Паричникот Случај [СТП Кожа] [7 Картичка Solt] [врвка за околу

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

【КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ】САМО наменета за Samsung Галакси A42 5 G 6.6 инч.Не одговара за Samsung Галакси A42 4 G, ве молиме проверете со вашиот модел двапати.Паричникот Случај Рамо, рака.Погоден за Мажи, Жени и Тинејџери од сите возрасти. 【Голема Паричникот Дизајн】Со 7 скриена картичка слотови(1 Слика слот)+ 1 Монета Патент слот + 1 моќна магнетна затворач, безбедно и задржете го вашиот IDs, кредитни картички, дебитни картички и готовина, needn не да се земе вашата burly чанта насекаде,Брз и едноставен snap-на/од паричникот инсталација, но сепак држете го вашиот телефон Сит&Безбедно. 【360 степени ЗАШТИТА】 (1)1mm застана на работ за камерата спречува гребнатини од секојдневна употреба и не се грижите за попречување на камерата.(2)Лесен пристап до сите пристаништа, контроли и копчиња, без отстранување на вашиот Телефон паричник. 【ПРЕЦИЗНИ кроена】(1)на Покривање на сите страни на телефонот, го штити вашиот нов Телефон од прашина, гребнатини, испакнатини и дневната штета.(2)Направени од страна на Премиум Избрани СТП Кожа & Квалитет на КОМПЈУТЕР, овој паричник торбичка успее во апсорбирање на судрат & отпор на штета од Случајно Паѓање. 【Пакет се Вклучени】 1x кожа патент Случај За вашиот Самсунг Galaxy A42 5 G 6.6 инчен и 1x Рамо, рака и 1x врвката за на Рака.Binguowang Бесплатна техничка поддршка и 12-месечен ограничена гаранција, 30 дена за враќање на пари политика и 24 часа/7d пријателски услуги на клиентите.Гаранција : Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме слободно да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во 12 часот.Ви благодариме цел во мојата продавница!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката