• Новак
20Pcs Предизвика Пролет О Прстени,4 Бои Круг Carabiner Клип Snap Куки Пролет Keyring Тока за DIY Копче Синџири Одлуки,Тока, Кеси,Purses

20Pcs Предизвика Пролет О Прстени,4 Бои Круг Carabiner Клип Snap Куки Пролет Keyring Тока за DIY Копче Синџири

DEN 302.16
Производот е достапен

Достапност

❤Пакетот Вклучува : Доаѓа со 20 Pcs Круг Carabiner Snap Клип во 4 бои,тие се Злато,К злато,бела К,пиштол црна,5 Pcs во секоја боја,различни бои за да се исполнат вашите различни потреби.голема вредност за вашите редовни потреби,чанта хардвер и клучните синџир правење на резерви,итн. ❤Широка Примена : Овие Пролет Keyring Тока може да биде убаво тока/Клучни прстен да се поврзат два објекти,или замени прстени за вашите загуби или штета тока,работеше одлично за замена на неисправни ѕвони на вашата чанта,чанта,Кеси,поправка чанта за на рака,за прицврстување на предмети да се појас циклуси и ранци.или може да се користи како клучните синџир за да го поврзете вашиот копчињата,шарм,ремени,итн. ❤Издржлив Материјал : Нашата Carabiners Пролет О Прстени се направени од издржлив алуминиумски материјал,тоа е здрав,силен,и дебела.Тоа не избледуваат и не е лесно да се оштети,и тоа е лесно да се работи.клучен прстен тип сврзувачки елементи на работи кои се отстранети прилично лесно и редовно. ❤Боја&Големина;Доаѓа во 4 бои,тие се Злато,К злато,бела К,пиштол црна,мејнстрим боја,различни бои за да се исполнат различни потреби,големината на Carabiners : Надворешниот дијаметар : 1.38"(3.5 цм), со внатрешен дијаметар : 1"(2.5 cm). ❤Ние и Ветуваме : Ние посветени на обезбедување на висок квалитет на производите и одлично искуство за сите клиенти, било какви прашања во врска со нас или нашите Предизвика Пролет О Прстени,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката