• Новак
2012-13 Сан Диего Padres Thad Вебер #56 Игра се Користи Морнарица Џерси БП SDP1305 - Игра се Користи MLB Дресови

2012-13 Сан Диего Padres Thad Вебер 56 Игра се Користи Морнарица Џерси БП SDP1305 - Игра се Користи MLB Дресови

DEN 3143.76
Производот е достапен

Достапност

Категорија; Игра се Користи MLB Дресови. 2012-13 Сан Диего Padres Thad Вебер #56 Игра се Користи Морнарица Џерси БП SDP1305 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Thad Вебер сувенири.Сан Диего Padres сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката