• Новак
Пријатели од ТВ серијата Како ја Doin Куче Т Кошула во Сино - Пријатели Куче Кошула, Симпатична Куче Облека, Куче Облека, Куче Tee, Кученце Куче Кошули, Облека за Кучиња, ?

Пријатели од ТВ серијата Како ја Doin Куче Т Кошула во Сино - Пријатели Куче Кошула, Симпатична Куче Облека, Куче

DEN 275.28
Производот е достапен

Достапност

"КАКО ШТО DOIN?" ПРИЈАТЕЛИ ТВ ШОУ КОШУЛА – да Биде како Џои од "Пријатели" со овој класичен "Како Што Doin?" t-shirt за кучиња.Иконскиот камион линија работел чуда за Џои, па да внимаваш!Како ќе ги собереш вашето домашно милениче измет, тој ќе биде подигање pooches.ВИСТИНСКИ ДОГОВОР – Официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брадерс, овој "Пријатели" куче т кошула е вистински договор.Без да се грижиш за фалсификати или copycats тука!Само со највисок квалитет милениче облека за вашето куче.МЕКА И ЛЕСНА – Ова супер меки т риза за кучиња е направен од лесен џерси материјал со малку истегнување.Ова го прави совршено удобно објект на домашно милениче облека кои вашето куче ќе љубов носи.МАШИНА ПЕРАТ – Лесно да се чистат куче облека и се што е тоа за сите.Едноставно машина за миење на оваа tshirt за кучиња во ладна вода и се собори сува ниско со слични бои, така вашиот pup може да се носи овој дрес повторно и повторно.ДОСТАПНА ВО ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ – Одлично за тоа дали вашето куче е itty bitty мала големина куче или голем-димензии куче раса, поголем човек.Мека и пријатна, ова е куче кошула за сите кучиња.Ве молиме погледнете големината на табелата за повеќе информации.Иконите од ТВ серијата која започна на стотици "СТОЖЕРОТ!", танцување турција, и "Како Што Doin?" шеги, сега е достапен за домашни миленици!Официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос, Пријатели merch доаѓа во симпатична писклив играчки, удобно куче маици, и трендовски пет чаши.Споделување на вашата љубов на шоуто со вашиот кожен пријатели денес!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката