• Новак
ЛЕ ВОДЕНА Завеса Светла, 9.8x9.8ft, 306 LED, 8 Режими, Приклучок во Трепкане Светла, Кул Бело, Затворен Отворено Декоративни Ѕид Прозорец String Светла за Спалната соба, Партија

ЛЕ ВОДЕНА Завеса Светла, 9.8x9.8ft, 306 LED, 8 Режими, Приклучок во Трепкане Светла, Кул Бело, Затворен Отворено

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Дизајниран да се заштитени од прскање со вода од која било насока.НИ стандард адаптер.Мемориска Функција : Тоа може да се сети на светлината effect settings.Што го прави добар за патио оркестарот, надвор свадби, забава, одмор и декорација.НИ стандард адаптер.Вие не треба рачно да го одберете вашиот склопот на амбиент во секое време можете да ги претвори назад.На 30 V DC низок напон завесата на LED светилките е кул да се допре, и безбедно да бидат покриени од страна на било каков вид на завеси, sheers и tapestry. (Не ќе биде во можност да се откажам редовни Божиќ се пали на ист начин и имате нив да изгледа како убаво со нивните зелени или кафеави кабли. 7 Трепка Режими и 1 Стабилен На Режим : Притиснете го копчето на трансформатор за да изберете од 8 различни светлосни ефекти : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, Slo-glo, си поигруваше/Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, и ќе Остане На.Кул и Безбедно да се Користи.LED осветлен водопад обезбеди светла, но не преголема елегантна бела сјај.Трепкане и флеш во различни дезени.Совршен за тоа се крие сите кои жица ниту една смисла и во дневната светлина, кога не е во употреба.Тоа не може да се користи само како Божиќ декор, свадба, партија позадина, но, исто така, совршен за виси надолу низ tapestry, sheers, drapes, стакло слајд врата, патио ѕид или дури и инсталира како и запалени divider на 2 соби.Тоа е безбедно да го допре и да не се прегрее за долго време се користи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката