• Новак
Haloty Барок Кристал Свадба Круна и Тиара Злато Кристал Принцезата Невестата Тиара Кралицата Круни Гроздобер Булчински Пенливи Handband Коса Додатоци за Жени и Девојки

Haloty Барок Кристал Свадба Круна и Тиара Злато Кристал Принцезата Невестата Тиара Кралицата Круни Гроздобер Булчински

DEN 399.84
Производот е достапен

Достапност

63 инчи во должина на лак.За нашиот бренд Haloty е парична казна накит производителот посветена на највисоките стандарди на квалитет since1998 и нашиот накит е колекција од рака-заврши шарм,белегзии,прстени,обетки,ѓердани и круната со намера да се прилагоди од страна на жените во целиот свет.Моден булчински круни и tiaras со earring достапни бои во слика,која може да направи да стане шармантна и убава.Не повеќе од се даде едноставен подарок, им даде мемориска дека тие навистина може да се богатство.Одржување 1.Ви благодарам, се Надевам дека ќе ви се допадне мојот производ!Имајте пријатен ден~.Давање на подарок се Создаде лични и незаборавни моменти.Нашиот бренд "Haloty" значи дека ореол припаѓаат на вас, Во толпата, со нашите накит, вашиот најмногу блескави еден, ќе се уникатни и убаво, среќно за вас.Пенливи барок headpiece, идеален за свадба, proms,костим партија, партии, фаза продукции, фотографија проп, ноќта на Вештерките,Денот на вљубените, годишнина, прослава,роденден или други посебен повод.И Овој кристал тиара headband се погодни за жени, девојки, невести,цвет девојки и деверуша.Кристал свадба круна и тиара големина е за околу 2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката