• Новак
13.2 ft 40 LED Батеријата Напојува Самовила string светлина,Ѕвезда петокрака String Светла за Chrismas, Забава, Свадба, Нова Година, Градина Décor (Топло Бела)

13.2 ft 40 LED Батеријата Напојува Самовила string светлина,Ѕвезда петокрака String Светла за Chrismas, Забава,

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

13ft LED string светлина, со 40 петокрака убава ѕвезди стилизирана светилка монистра. 8 Лесни Начини : Комбинација, Во бран, Секвенцијален, Slo Glo, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен на.Мерењето на програмата (на 6 часа на, 18 часа исклучите) предвидува сет-и-заборавајте операција.Божиќ ѕвезда string светла батеријата работеше одлично за Божиќ партија или друга прослава прилики.Нашата ѕвезда самовила светла се целосно не е водоотпорен, ве молиме да се биде внимателен кога се користи во отворено.Echosaris високо-квалитетни светла ви донесе висок квалитет на визуелни искуство.Светлата треба темнината, и темнината потреби светла.Светлата осветлува лицето на другите со свои боја.Не комплименти потребни.Прекрасна атмосфера затемнување, пополнување на живот со чувство на церемонијата.Топла и мека светлина, лекува срцето и ја придружува вас секој момент.Потребни 3 * АА Батерија (батерија, не се вклучени).Притиснете го копчето "ТАЈМЕР" botton, ѕвездата светлина string ќе биде на 6 часа и 18 часа off.Притиснете го копчето за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА botton би можеле да го вклучите/исклучите светлата стринг, и може да чанг осветлување режими.Високо-квалитетни LED ѕвезда string светла ви донесе висок квалитет на визуелни празник, уживам во тоа!.Нашите LED Ѕвезда String Светлина е многу лесен, едноставен за снабдување со енергија, и може да се користи во секое место што сакате да ги красат без да биде проблематичен од власт проблеми.Совршен за спална соба, дневна соба, двор, тераса, градина, патио, шатор и сл.Исто така, тоа е погоден како подароци за семејството и пријателите.Батеријата кутија не е водоотпорен, ве молиме љубезно ги задржи подалеку од водата.Користење на висок квалитет на батеријата да се прошири употребата живот на објектот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката