• Новак
UpBright 2-Prong AC Адаптер Компатибилен со Wahl 8591L 8591 L 08591-1024 08148-508 8148-100 8148 8159 1919 5 ѕвезди на Серијата Магија Клип Cordless Дизајнер 785024 785225 Литиум-Јонска Clipper Батерија Полнач

UpBright 2-Prong AC Адаптер Компатибилен со Wahl 8591L 8591 L 08591-1024 08148-508 8148-100 8148 8159 1919 5 ѕвезди

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен со точката листата ASIN : B00 UK8 WFQO : Wahl Професионални 5 Star Magic Клип Кабелот Cordless Коса Clipper за Barbers и Стилисти, 6.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.Компатибилен со : Wahl Професионални 8591 L 08148-508 8591 L 785225 5 ѕвезди на Серијата Cordless Магија Клип Кабелот / Cordless Литиум-Јонска Clipper; Wahl 785024 Cordless Дизајнер Clipper Кабелот / Cordless Литиум-Јонска Clipper; Wahl Професионални Магија Клип Cordless Коса Clipper Злато Wahl Професионални 8148 8148-100 5-Ѕвезда Серија Cordless Магија Клип Clipper Кабелот / Cordless Clipper Ножици.Бидете сигурни clipper е ИСКЛУЧЕН кога истиот се полни.Во Голема Работна Состојба.Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz. 1 цела година гаранција за услугите.SCP : излез Краток Спој Заштита).OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.25 Инчен, црвена, 1 Count; B00 FKR7 SZS : Wahl Професионални Cordless Дизајнер Clipper, Додатоци се Вклучени, 2 Инчи, Црна; B07 NWYCK4 C : Wahl Професионални Cordless Дизајнер Clipper #8591 - 90 Минута се Кандидира Време - Додатоци Вклучени (Со Clipper Масло).Компатибилен со точката листата ASIN : B07 Q2 FSYJM : Wahl Професионални 5 Ѕвезда Ограничено Издание Злато Cordless Магија Клип #8148, Црна, 1 Count; B07 RBZWTVG : Wahl Професионални 5-Ѕвезда Кабелот/Cordless Магија Клип #8148 - Одлично за Barbers и Стилисти - Прецизност Cordless Исчезнат Clipper Натоварен со Карактеристики - со Бонус Вратот Duster (Темноцрвена); B0776 Y9 HSG : Wahl Професионални 5-Ѕвезда Кабелот/Cordless Магија Клип #8148 со Туристички Случај #90728.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката